Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie placa de gard din beton prefabricat si stalpi de beton

Număr anunț
DA41072871
Autoritate contractantă
COMUNA BERCENI (CUI 4434010)
Furnizor / câștigător
MISTERFIER S.R.L. (CUI 39926717)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.180 RON
Valoare atribuită
23.180 RON
Data publicării
28.08.2026 17:48
Termen limită
03.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.180 RON

din 23.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.