Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA SI PSIHOLOGIA MUNCII - FISA APT/INAPT

Număr anunț
DA41070492
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.50 (CUI 7807076)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL PSYCONNECT S.R.L. (CUI 46813800)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
7.600 RON
Data publicării
28.08.2026 11:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 06:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.