Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET alimente STEP BY STEP

Număr anunț
DA41074502
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
Furnizor / câștigător
ILVAS SA (CUI RO2433906)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,11 RON
Valoare atribuită
502,11 RON
Data publicării
31.08.2026 09:49
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,11 RON

din 502,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.