Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE PARBRIZ DE VARA JET XPERT PUNGA DE 4 LITRI

Număr anunț
DA41073627
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
MOBIL TOTAL SRL (CUI RO16341764)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.872,24 RON
Valoare atribuită
4.872,24 RON
Data publicării
31.08.2026 08:53
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.872,24 RON

din 4.872,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.