Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI DE CASA,CRENVURSTI CU PIEPT DE PUI,SALAM SUNCA TARANESC,PARIZER ,SALAM VICTORIA, SUNCA PRAGA

Număr anunț
DA41073441
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.732,80 RON
Valoare atribuită
1.732,80 RON
Data publicării
31.08.2026 08:36
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.732,80 RON

din 1.732,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.