Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta sistem de detectie incendiu perioada septembrie - decembrie anul 2026

Număr anunț
DA41066500
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 49 (CUI 24027232)
Furnizor / câștigător
BIP TELECOM SRL (CUI RO9537840)
Cod CPV
66515100-4 · Servicii de asigurare impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560 RON
Valoare atribuită
3.560 RON
Data publicării
27.08.2026 15:55
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.560 RON

din 3.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.