Ofertă refuzată
Cumpărare directă
EFICIENTIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN COMUNA GRANICESTI, JUDETUL SUCEAVA - ETAPA II
- Număr anunț
- DA41073734
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. (CUI RO41166842)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 759.447,31 RON
- Valoare finală
- 759.447,31 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:01
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.