Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare ghiozdane cu rechizite pentru copii (135 pachete formate din ghiozdan si rechizite)
- Număr anunț
- DA41073631
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA SALVATI COPIII ROMANIA (CUI 3151288)
- Furnizor / câștigător
- SEA OFFICE S.R.L. (CUI RO49867081)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.825 RON
- Valoare atribuită
- 66.825 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:54
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.825 RON
din 66.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro