Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE GHIOZDANE, COMUNA BASCOV, JUDETUL ARGES
- Număr anunț
- DA41068889
- Autoritate contractantă
- COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
- Furnizor / câștigător
- HORUS CENTER SRL (CUI RO15744890)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.787,94 RON
- Valoare atribuită
- 24.787,94 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:19
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.787,94 RON
din 24.787,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro