Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic C6/C5 pentru masina, alb, fereastra stanga si interior gri
- Număr anunț
- DA41073188
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- FAIR COM AGENTI SRL (CUI RO6635568)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,50 RON
- Valoare atribuită
- 298,50 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 07:51
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298,50 RON
din 298,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro