Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de intretinere si reparatii

Număr anunț
DA41073092
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
Furnizor / câștigător
KONDACO PRODIMPEX SRL (CUI RO10075264)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,80 RON
Valoare atribuită
836,80 RON
Data publicării
30.08.2026 22:07
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,80 RON

din 836,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.