- Număr anunț
- DA41071996
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,17 RON
- Valoare atribuită
- 577,17 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:42
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
577,17 RON
din 577,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro