Ofertă acceptată Cumpărare directă

44192000-2 Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)

Număr anunț
DA41060290
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE PETRESCU (CUI 4491130)
Furnizor / câștigător
UNIFLADI SRL (CUI RO15593763)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.548,37 RON
Valoare atribuită
5.548,37 RON
Data publicării
27.08.2026 09:38
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.548,37 RON

din 5.548,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.