Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii software de intretinere si suport tehnic pentru sisteme informatice

Număr anunț
DA41074807
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
Furnizor / câștigător
GRUP SOFT SRL (CUI RO4236838)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
31.08.2026 10:05
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.