Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament ziar Hargita Nepe - 6 luni

Număr anunț
DA41074178
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FULOP ARON FELICENI (CUI 13378912)
Furnizor / câștigător
HONLINE MEDIA SRL (CUI RO27256079)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,89 RON
Valoare atribuită
291,89 RON
Data publicării
31.08.2026 09:30
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,89 RON

din 291,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.