Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stâlp de ghidare cromat, bandă retractabilă culoare roșie, lungime 3 metri

Număr anunț
DA41074106
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.462,80 RON
Valoare atribuită
2.462,80 RON
Data publicării
31.08.2026 09:26
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.462,80 RON

din 2.462,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.