Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat

Servicii informatice pt. prelucrarea si intocmirea Declaratiilor rectificative

Număr anunț
DA41067933
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC APOR PETER TARGU SECUIESC (CUI 4202096)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.000 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
28.08.2026 09:19
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.500 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.