Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu min.12.5% clor activ (CLOR SAFE ) Statia de tratarea apei Valeni

Număr anunț
DA41074459
Autoritate contractantă
COMUNA VALENI (PRIMARIA) (CUI 4226478)
Furnizor / câștigător
ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.375 RON
Valoare atribuită
2.375 RON
Data publicării
31.08.2026 09:47
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.375 RON

din 2.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.