Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de curatenie
- Număr anunț
- DA41073617
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Albinuta Cluj-Napoca (CUI 17971415)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.897 RON
- Valoare atribuită
- 4.897 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 08:53
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.897 RON
din 4.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro