Ofertă acceptată Cumpărare directă

Preluare ,dirijare si evacuare ape pluviale pe DC13, com. Boroaia

Număr anunț
DA41070988
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
TEHNOCON SRL (CUI RO11748601)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898.900,50 RON
Valoare atribuită
898.900,50 RON
Data publicării
28.08.2026 12:24
Termen limită
04.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898.900,50 RON

din 898.900,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.