Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare a documentației pentru obținerea Avizului de gospodărie a apelor

Număr anunț
DA41070359
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
ZANSHIN IMPEX S.R.L. (CUI RO5672908)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
28.08.2026 11:45
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.