Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Insecticid K-OTHRINE SC 25, 1 LITRU
- Număr anunț
- DA41060348
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,74 RON
- Valoare atribuită
- 555,74 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:40
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
555,74 RON
din 555,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro