Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse compatibile Pantum si Canon

Număr anunț
DA41075888
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "MEDIENSIS (CUI 4603438)
Furnizor / câștigător
CARTUS PRINT & COPY EXPERT SRL (CUI RO36225772)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,65 RON
Valoare atribuită
401,65 RON
Data publicării
31.08.2026 11:04
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,65 RON

din 401,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.