Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container maritim de 20', uzat, serie TCLU5381865 (6.05 x 2.43 x 2.59m), AS-IS

Număr anunț
DA41075772
Autoritate contractantă
Comuna Fruntiseni (CUI 16368336)
Furnizor / câștigător
ABM - CONTAINER SRL (CUI RO38400705)
Cod CPV
44613300-3 · Containere standard pentru marfuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.860 RON
Valoare atribuită
10.860 RON
Data publicării
31.08.2026 10:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.860 RON

din 10.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.