Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE A AUTOMOBILELOR

Număr anunț
DA41075734
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
AUTOVIVA SERVICE S.R.L. (CUI 43016868)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,69 RON
Valoare atribuită
177,69 RON
Data publicării
31.08.2026 10:55
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,69 RON

din 177,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.