Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk Extern

Număr anunț
DA41075631
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "B.P. Hasdeu' (CUI 13624804)
Furnizor / câștigător
MCS PRINTERS S.R.L. (CUI 47780514)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,89 RON
Valoare atribuită
652,89 RON
Data publicării
31.08.2026 10:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,89 RON

din 652,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.