Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE BUNURI ȘI PERSOANE LA SEDIUL ANES

Număr anunț
DA41075630
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
DRAGOSTAL TITAN GUARD S.R.L. (CUI 39656907)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.216,80 RON
Valoare atribuită
19.216,80 RON
Data publicării
31.08.2026 10:50
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.216,80 RON

din 19.216,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.