Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament-audiovizual - Tabla smart interactiva WiFi Dahua DHI-LPH65-ST420-L, 4K UHD, DLED, 65 inch
- Număr anunț
- DA41075286
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI RO1801821)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.901 RON
- Valoare atribuită
- 6.901 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:31
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.901 RON
din 6.901 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro