Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INST. CRESA NR.1

Număr anunț
DA41075107
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE (CUI 29348284)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.597,44 RON
Valoare atribuită
3.597,44 RON
Data publicării
31.08.2026 10:22
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.597,44 RON

din 3.597,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.