Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII BIROU

Număr anunț
DA41074487
Autoritate contractantă
Comuna Vânători (Primaria Vinatori) (CUI 4297975)
Furnizor / câștigător
LARIS PRODUCTIONS SRL (CUI RO1438492)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,57 RON
Valoare atribuită
392,57 RON
Data publicării
31.08.2026 09:48
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,57 RON

din 392,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.