Acasă · Licitații
· Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță in comunicare digitală, producție de conținut și monitorizare online
- Număr anunț
- DA41074212
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- BDO BUSINESS QUALIFY S.R.L. (CUI 41228066)
- Cod CPV
- 73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.842 RON
- Valoare atribuită
- 100.842 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:32
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.842 RON
din 100.842 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro