Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii generale si de renovare - Comuina Cristian

Număr anunț
DA41073710
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
R&R CNC METAL S.R.L. (CUI 43604922)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.940 RON
Valoare atribuită
28.940 RON
Data publicării
31.08.2026 08:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.940 RON

din 28.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.