Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA LUNARA ECHIPAMENTE DE CLIMATIZARE LAB. RADIOTERAPIE

Număr anunț
DA41073615
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
CLIMA THERM CENTER SRL (CUI RO13572870)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
31.08.2026 08:52
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.