Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rampa acces usa intrare casure (Accesibilizari, montare mana curenta si praguri de trecere() la CTF

Număr anunț
DA41073512
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
EVONIS S.R.L. (CUI 27961079)
Cod CPV
34953000-2 · Rampe de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.741,88 RON
Valoare atribuită
5.741,88 RON
Data publicării
31.08.2026 08:43
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.741,88 RON

din 5.741,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.