Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si igienizare

Număr anunț
DA41073357
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF ANDREI" MANGALIA (CUI 24873363)
Furnizor / câștigător
IULMAR IND SRL (CUI RO27993232)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.416,93 RON
Valoare atribuită
15.416,93 RON
Data publicării
31.08.2026 08:26
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.416,93 RON

din 15.416,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.