Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si igi Lucrari de reparatii si igienizareenizare

Număr anunț
DA41062652
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 115 (CUI 33374206)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII NEAJLOV S.R.L. (CUI 44902331)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436.643,10 RON
Valoare atribuită
436.643,10 RON
Data publicării
27.08.2026 11:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436.643,10 RON

din 436.643,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.