Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari refacere hidroizolatie

Număr anunț
DA41072117
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARIPI DESCHISE (CUI 29392131)
Furnizor / câștigător
TEHNO FLUID SOLUTIONS SRL (CUI RO30815448)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.420,26 RON
Valoare atribuită
58.420,26 RON
Data publicării
28.08.2026 13:55
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.420,26 RON

din 58.420,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.