Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)

Număr anunț
DA41070027
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEFANIA (CUI 29032825)
Furnizor / câștigător
SAFRAN TEKNIK SRL (CUI 37457746)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,58 RON
Valoare atribuită
116,58 RON
Data publicării
28.08.2026 11:27
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,58 RON

din 116,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.