Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet legume - fructe CA Arieseni

Număr anunț
DA41073284
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT ALBA (CUI 4562591)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,91 RON
Valoare atribuită
495,91 RON
Data publicării
31.08.2026 08:17
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,91 RON

din 495,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.