Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE stingatoare si instalatii de stingere
- Număr anunț
- DA41071709
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 (CUI 29075940)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI RO28126646)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920,20 RON
- Valoare atribuită
- 920,20 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 13:17
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 07:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
920,20 RON
din 920,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro