Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE GARD METALIC IMPREJMUIRE SI COVOR ELASTIC DIN CAUCIUC, COMUNA BASCOV, JUDETUL ARGES
- Număr anunț
- DA41068577
- Autoritate contractantă
- COMUNA BASCOV (CUI 4122078)
- Furnizor / câștigător
- DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
- Cod CPV
- 43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.430,88 RON
- Valoare atribuită
- 113.430,88 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:59
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113.430,88 RON
din 113.430,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro