Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta sistem de supraveghere comunal

Număr anunț
DA41052448
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA CORBULUI (PRIMARIA LUNCA CORBULUI JUD. ARGES) (CUI 4122400)
Furnizor / câștigător
DATA STARTER MANAGEMENT SRL (CUI 35001521)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
26.08.2026 10:20
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.