Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONOROLA PROSOP HARTIE UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA41072617
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
DAN-TRAIAN IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO5120148)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.959 RON
Valoare atribuită
4.959 RON
Data publicării
28.08.2026 15:10
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.959 RON

din 4.959 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.