Ofertă acceptată Cumpărare directă

DERMODRIN 30MG/2ML SOL INJ. X 5 FIOLE (DIFENHIDRAMINUM)

Număr anunț
DA41071482
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,50 RON
Valoare atribuită
211,50 RON
Data publicării
28.08.2026 13:02
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,50 RON

din 211,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.