Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM USA FATA 2

Număr anunț
DA41072322
Autoritate contractantă
TRANSPORT PUBLIC LOCAL S.A. SUCEAVA (CUI RO17791716)
Furnizor / câștigător
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
Cod CPV
39299200-6 · Sticla securit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.100 RON
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
28.08.2026 14:24
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 06:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON

din 3.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.