Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 936

Număr anunț
DA41074939
Autoritate contractantă
ADP NICOLAE BALCESCU S.R.L. (CUI 50683996)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.749,92 RON
Valoare atribuită
26.749,92 RON
Data publicării
31.08.2026 10:13
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.749,92 RON

din 26.749,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.