Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autoutilitare electrice de transport
- Număr anunț
- DA41074757
- Autoritate contractantă
- NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
- Furnizor / câștigător
- EVOLIO AUTOMOTIVE S.R.L. (CUI 31682021)
- Cod CPV
- 34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.680 RON
- Valoare atribuită
- 250.680 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:03
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250.680 RON
din 250.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro