Ofertă refuzată Cumpărare directă

Electrovalva ODE G1/2 24VDC

Număr anunț
DA41074868
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI RO14285625)
Cod CPV
42132110-7 · Mecanisme electrice de actionare a supapelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,34 RON
Valoare finală
993,34 RON
Data publicării
31.08.2026 10:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.