Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii echipamente audio

Număr anunț
DA41074761
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST BALADELE DELTEI (CUI 37312362)
Furnizor / câștigător
ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.822,23 RON
Valoare atribuită
3.822,23 RON
Data publicării
31.08.2026 10:03
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.822,23 RON

din 3.822,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.