Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii ptr elaborarea, depunerea si implementarea proiectului - Fondul pentru Modernizare-Stocare

Număr anunț
DA41074375
Autoritate contractantă
UAT Comuna Stejaru (CUI 4508673)
Furnizor / câștigător
GOODWILL CONSULTING GWC SRL (CUI RO23580128)
Cod CPV
79421200-3 · Servicii de elaborare de proiecte, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.000 RON
Valoare atribuită
86.000 RON
Data publicării
31.08.2026 09:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.000 RON

din 86.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.